To 'naj' z blogu Hockeytown Blog v e-knihe zdarma

MARTIN UŽÁK | 20.08.2021

Hockeytown Blog, jediný európsky blog o hokejovom klube Detroit Red Wings a jediný blog svojho druhu na slovenskom a českom internete, zverejnil za dvanásť rokov svojej existencie celkom 750 jedinečných článkov. Tie najlepšie z nich nájdete v e-knihe Červené krídla.

Niektoré ilustrácie z e-knihy Červené krídla (ilustrátor: Norbert Šátek)

Elektronická kniha Červené krídla pojednáva o vybraných osobnostiach, príbehoch, míľnikoch a zaujímavostiach z histórie hokejového klubu Detroit Red Wings. Predstavuje to najlepšie z blogu Hockeytown Blog a zároveň završuje jeho dvanásťročné pôsobenie.

E-knihu Červené krídla tvorí 75 starostlivo vybraných a pripravených statí a článkov, ktoré svojho času patrili na blogu Hockeytown Blog medzi najnavštevovanejšie či najčítanejšie, a ktoré medzi čitateľmi a návštevníkmi tohto blogu vyvolali najväčší ohlas. Je doplnená ilustráciami vybraných osobností od Norberta Šáteka, stovkami poznámok pod čiarou a prehľadnou časovou osou.

Mnohé články tejto e-knihy boli dosiaľ zverejnené iba na blogu Hockeytown Blog. E-kniha Červené krídla je teda reprezentatívnou ukážkou toho, čo bolo po celých dvanásť rokov hlavným krédom a veľkou pýchou blogu Hockeytown Blog: prináša súbor jedinečných informácií a poznatkov, ktoré v podobnej miere nespracovali a nepublikovali žiadne médiá.

Elektronická kniha Červené krídla je určená najmä čitateľom blogu Hockeytown Blog a dlhoročným, rozhľadeným priaznivcom Red Wings, ale to svoje si v nej nájde každý milovník NHL.

E-kniha vychádza v decembri a bude k dispozícii na stiahnutie zdarma.

Pozrite si tiež: