Česi a Slováci v drese Detroit Red Wings

* prehľad je platný do roku 2021.

* za priezviskom, menom a krajinou nasleduje údaj o sezónach v drese Detroit Red Wings. Odkazy vedú k štatistike v hokejovej databáze HockeyDB.

* články o Čechoch a Slovákoch v drese Detroit Red Wings nájdete pod tagom Česi a Slováci.

Brankári

Obrancovia

Útočníci

Mimo ľadu

  • Fischer, Jiří (ČR) riaditeľ hráčskeho rozvoja 2007/08 - 2015/16, riaditeľ hodnotenia hráčov 2016/17 - 2018/19, riaditeľ hráčskeho personálu 2019/20 -
  • Havlůj, Vladimír (ČR) európsky skaut 1991/92 -
  • Routa, Antonín (ČR) európsky skaut 2016/17 -
© Martin Užák, Hockeytown Blog, 2009 – 2021

Umiestňovanie textov na iné stránky, ich rozširovanie tlačou a inými médiami je možné iba s písomným súhlasom autora.

Hockeytown Blog je nekomerčný projekt slúžiaci na vzdelávacie a prezentačné účely. Fotografie, ktoré nie sú vlastníctvom autora blogu, sú na blogu používané k nezištným redakčným účelom a k nezištnému novinárskemu spravodajstvu a publicistike v súvislosti s udalosťami, ktoré sú pre verejnosť zaujímavé a hodné zaznamenania v zmysle dodržania doktríny čestného použitia ("fair use") podľa amerického zákona o autorských právach. Napriek tomu, ak na tomto blogu nájdete svoju fotografiu, o ktorej si myslíte, že u nej nebola dodržaná licenčná schéma o možnostiach jej voľného zdieľania a využívania, alebo fotografiu, o ktorej si myslíte, že je v rozpore s doktrínou čestného použitia ("fair use") podľa amerického zákona o autorských právach, a neželáte si, aby sa na tomto blogu ďalej zobrazovala, kontaktujte ma, prosím.